Konsole zarządzania iTrac EDP

DOaTbJvxai.JPG

Konsole zarządzania serii iTtrac to specjalistyczne i bardzo nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń typu IT Room. Są one konstruowane modułowo, z wykorzystaniem technologii LCD oraz połączonego z nimi sprzętu. Dzięki standaryzacji oraz ilości dostępnych od ręki rozwiązań, można zaprojektować wysokiej jakości centrum zarządzania, według aktualnych zapotrzebowań, bez dodatkowych kosztów czy zbędnych przeróbek.

Innowacyjna konstrukcja systemu iTrack polega na modularnych ramach i pionowej konstrukcji ścian oraz zamocowań jednostek wyświetlających obraz, co zabiera tylko 305 mm powierzchni podłogi.
W tej zajmującej tak mało miejsca konstrukcji, zintegrowane jest całe wewnętrzne okablowanie, osprzęt komputerowy, zasilacze oraz panele LCD, wyświetlacze plazmowe, i inne urządzenia kontrolne. Konsola jest całkowicie skalowalna, i może być dowolnie rekonfigurowana i adaptowana bez żadnych komplikacji w przyszłości.

Jednostki zarządzania, z dedykowanymi podwójnymi wyświetlaczami montowanymi z jedną warstwą ścian pionowych (tier-1):

konsola zarządzania IT room


Innowacyjna technologia mocowania monitorów

Operatorzy w tzw. Control Room'ach mają bardzo wysokie wymagania odnośnie technologii instalowanych monitorów, a w szczególności konstrukcji montażu, możliwości dużej ilości konfiguracji, parabolicznym ustawieniu, integracji dużej ilości wyświetlaczy, bardzo dobrej i prostej obsłudze oraz ciągłości wyświetlanych informacji.
Aby spełnić te wymagania, oferujemy całą gamę dających się dowolnie konfigurować opcji montażowych do paneli wyświetlających, które należą do najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych dla użytkowników konsol zarządzania / IT Room.
 

Gotowe rozwiązania do mocowania ramion LCD


ItracSpecjalnie do pomieszczeń typu IT Room, zostały skonstruowane innowacyjne modułowe zestawy, umożliwiające montować w pionie jeden, dwa lub trzy monitory, za pomocą wysokowytrzymałościowej stali do konstrukcji modułu. Mogą być również połączone z tzw. „garażem", w którym zamontowana jest klawiatura.
Bazując na wcześniej zaprojektowanych miejscach instalacji, pionowe stanowiska są idealnym rozwiązaniem dla ekranów dotykowych, i mogą być łatwo zaadaptowane aby dołożyć nowe monitory. Prosta i szybka możliwość deinstalacji perforowanych paneli serwisowych umożliwia szybki dostęp do okablowania monitorów.
Ramiona nie wymagają dodatkowych ścian pionowych do ich zamocowania, co pozwala w efektywny sposób zamontować wiele monitorów w każdym module To finalnie przekłada się również na bardzo dobry wygląd całego pomieszczenia. Zależnie od ilości monitorów, które mogą być zamontowane pionowo, możliwy jest montaż ramion w LCD w standardzie VESA do rozmiaru 23".

 Ergonomiczne ramiona montażowe do paneli LCD

Uzupełnieniem oferty z gotowymi ramionami montażowymi, oferujemy poziome lub pionowe zestawy, które zapewniają połączenie nawet 12 zintegrowanych w tandemie paneli LCD, aby spełnić wymagania pomieszczeń typu IT Room. Podwójne, potrójne, czy nawet poczwórne systemy oferują użytkownikowi innowacyjną metodę pionowego ustawienia, poprzez prostą operację manualną, która umożliwia regulację w obrębie około 15 cm. Jeśli chodzi o ilość wyświetlaczy występujących w jednym ciągu, wszystkie monitory mogą być ustawione obok siebie do wyświetlania niezależnych informacji, jak również do wykorzystania wszystkich monitorów pracujących w tandemie.

Przykład konstrukcji konsoli zarządzania:

konsola zarządzania IT room


Specyfikacja komponentów: