3 lata gwarancji na demagnetyzery Verity Systems

24.05.2010

Uprzejmie informujemy, że demagnetyzery Verity Systems SV91M, V91HD/DLT, V660 HDD Evo, oraz V94 mają teraz 3 lata gwarancji w standardzie!

Demagnetyzery Verity Systems

Demagnetyzerem Verity Systems SV91M można usuwać dane zarówno z dysków twardych, jak i z taśm do streamerów. Produkt ten jest niezastąpiony, gdy potrzeba wykasować dane z wadliwych bądź uszkodzonych nośników.Verity Systems SV91M ma przepustowość kilkunastu dysków twardych na godzinę. Demagnetyzacja dysku twardego wymaga bezpośredniego udziału osoby usuwającej dane z nośnika. Całość operacji polega na odpowiednim przesunięciu nośnika wokół blatu demagnetyzera (niektóre wymagają powtórzenia tej czynności).

Demagnetyzer Verity System V660 HDD Evo cechuje duża wydajność – urządzenie demagnetyzuje 70 dysków na godzinę. Istnieje możliwość włączenia go specjalnym pilotem na podczerwień. Wszystkie rodzaje nośników, które posiadają już wstępnie nagraną (przez producenta) ścieżkę serwa, np. dyski HDD, taśmy LTO, nie będą nadawały się do ponownego użytku. Nośniki, które takiej ścieżki nie posiadają, będą mogły być powtórnie wykorzystane.

Demagnetyzer V91 HD/DLT to model należący do klasy demagnetyzerów ręcznych. By wykasować dane z taśm bądź dysków, trzeba przesunąć nośnik wzdłuż blatu urządzenia. Demagnetyzer nie jest przeznaczony do pracy ciągłej i po kilkukrotnym użyciu uruchamia się system chłodzenia, który na kilka minut go wyłącza. V91 HD/DLT można uruchomić wyłącznie za pomocą specjalnego klucza, który dodawany jest do zestawu. Dzięki temu użytkownik posiada zabezpieczenie przed niepowołanym jego uruchomieniem przez osoby trzecie.

demagnetyzery verity systems