Składowanie kopii bezpieczeństwa

Tworzenie kopii bezpieczeństwa

DISKUS Polska

Poznaj szczegóły usługi tworzenia kopii zapasowych danych, realizowanej przez naszą firmę.

Oferujemy usługę tworzenia kopii zapasowych danych – Są one niezbędne w sytuacji, gdy zajdzie konieczność sprawdzenia starszej wersji bazy danych czy szybkiego przywrócenia danych po:

  • awarii systemu,
  • ataku złośliwego oprogramowania,
  • kradzieży urządzenia, na którym zapisane są ważne informacje,
  • uszkodzeniu nośnika,
  • przypadkowym usunięciu danych.

Kopiowanie kluczowych dla biznesu informacji jest podstawą bezpieczeństwa organizacji, integralną częścią infrastruktury IT – ich utrata może prowadzić do fatalnych skutków finansowych (zwykle wielokrotnie przewyższających koszt utworzenia kopii zapasowej), wizerunkowych, a niekiedy prawnych.

Co oferujemy?

Tworzenie kopii zapasowej na taśmę magnetyczną, a w razie potrzeby, również jej przechowywanie.

Zgodność z obowiązującymi, restrykcyjnymi wewnętrznymi regulacjami oraz przepisami dotyczącymi RODO.

Wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatem ISO 27001:2017 , ISO 14001:2015, AQAP 2210:2016.

To ważne!

Świadomość konieczności tworzenia kopii zapasowych często pojawia się w sytuacji bezpowrotnej utraty danych. Zadbaj o nie już dzisiaj i skontaktuj się z naszym zespołem inżynierów IT, którzy wesprze Cię w utworzeniu kopii zapasowej danych Twojej organizacji.

Co jeszcze oferujemy?

Po utworzeniu kopii zapasowej na taśmie magnetycznej zalecamy składowanie jej w zewnętrznej lokalizacji DISKUS Polska. Taka procedura zapewni ciągłość działania biznesu. Więcej informacji tutaj: składowanie kopii bezpieczeństwa.

Interesuje Cię ta usługa?

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o powyższej usłudze, jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia lub potrzebujesz porady, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: kontaktu i przedstawienia oferty handlowej