Składowanie kopii bezpieczeństwa

Składowanie kopii bezpieczeństwa

DISKUS Polska

Oferujemy kompleksową usługę składowania i archiwizacji nośników danych, do których Klient, w razie konieczności, ma dostęp.

Pobierz ulotkę

ISO 27001         ISO 14001       AQAP 2110

Wiele firm generuje ogromne ilości krytycznych informacji, które muszą być bezwzględnie chronione. Wykonanie kopii danych oraz ich profesjonalna archiwizacja to kluczowe działanie każdego przedsiębiorstwa, którego priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zapewnienie ciągłości działania biznesu.

Oferujemy kompleksową usługę składowania i archiwizacji nośników danych, do których Klient, w razie konieczności, ma dostęp. W ten sposób nie musi się on martwić o czas i zasoby, związane z transportem, przechowywaniem, zarządzaniem i odzyskiwaniem kopii zapasowych. Nie musi korzystać także z trudno dostępnych i drogich rozwiązań, takich jak np. skrytka bankowa. Dzięki naszej usłudze, zyskuje pewność, że jego nośniki przechowywane są w bezpiecznym miejscu, a w razie konieczności otrzyma je w odpowiednio szybkim czasie.

Co oferujemy?

Bezpieczny transport oraz składowanie w zewnętrznej lokalizacji nośników z kluczowymi dla przedsiębiorstwa danymi.

Zgodność z obowiązującymi, restrykcyjnymi wewnętrznymi regulacjami oraz przepisami dotyczącymi RODO.

Przechowywanie nośników w certyfikowanych sejfach oraz 24 godzinny monitoring za pośrednictwem systemu wizyjnego.

Zobacz jak robi to DISKUS Polska

Usługę rozpoczynamy od skanowania nośników danych. Do dedykowanego systemu trafiają takie informacje jak np. ilość i rodzaj nośników oraz numery seryjne. W dalszej kolejności umieszczamy je w specjalnych walizkach transportowych, zabezpieczonych plombami z indywidualnymi numerami, a Klient otrzymuje protokół inwentaryzacji.
Nośniki transportujemy do naszej siedziby z wykorzystaniem firmy ochroniarskiej lub floty należącej do naszej firmy. Następnie nośniki umieszczamy w specjalistycznym, certyfikowanym sejfie.

To ważne!

Dla sprawnego funkcjonowania Twojej organizacji, niezbędne jest składowanie kopii bezpieczeństwa w zewnętrznym obiekcie, spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wdrożenie tego typu procedur zmniejsza czas przestojów oraz przywraca sprawne działanie na wypadek awarii.

Dlaczego Klienci wybierają DISKUS Polska?

  • Dysponujemy profesjonalnym i w pełni zabezpieczonym pomieszczeniem, w którym przechowujemy nośniki danych.
  • Zapewniamy 24 godzinny monitoring za pośrednictwem systemu wizyjnego. Badamy parametry środowiskowe pomieszczenia takie jak wilgotność, temperatura.
  • Dostęp do pomieszczenia posiadają wyłącznie upoważnione osoby.
  • Posiadamy wysokiej jakości, certyfikowane sejfy, gwarantujące najwyższą dwugodzinną ognioodporność, ochronę przed temperaturą, wilgocią oraz polem magnetycznym.
  • Usługę realizujemy zgodnie z wytycznymi określonymi w normie ISO14001, AQAP 2110, ISO 27001, 
  • Przy pomocy dedykowanego systemu inwentaryzacji, w krótkim czasie określamy dokładną lokalizację nośnika wewnątrz sejfu.

“Oferujemy kompleksową usługę przechowywania nośników danych, do których Klient ma dostęp. W ten sposób nie musi się on martwić o czas i zasoby, związane z transportem, przechowywaniem, zarządzaniem oraz odzyskiwaniem kopii zapasowych. Dzięki naszej usłudze, Klient zyskuje pewność, że jego nośniki składowane są w bezpiecznym miejscu, a w przypadku potrzeby, otrzyma je w odpowiednio szybkim czasie”.

Tomasz Filipów
Prezes Zarządu DISKUS Polska

Tomasz Filipów

Interesuje Cię ta usługa?

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o powyższej usłudze, jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia lub potrzebujesz porady, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: kontaktu i przedstawienia oferty handlowej