ProDevice

Jesteśmy globalnym producentem najwyższej jakości demagnetyzerów oraz niszczarek elektronicznych nośników danych.

Produkujemy i dystrybuujemy  zaawansowane technologicznie urządzenia ProDevice do nieodwracalnego i bezpiecznego usuwania danych oraz fizycznego niszczenia nośników pamięci. Produkty spełniają surowe standardy związane z ochroną danych, definiowane przez międzynarodowe wytyczne oraz regulacje prawne, między innymi GDPR/RODO.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług są liczne certyfikaty, takie np. ISO 9001-2017, ISO27001, ISO14001, AQAP2110.

www.pro-device.com

demagnetyzer dysków

Demagnetyzery

Demagnetyzery ProDevice to wysokiej jakości urządzenia do bezpiecznego oraz nieodwracalnego usuwania danych z nośników magnetycznych sprawnych lub uszkodzonych. Powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów, bazują na najlepszych podzespołach oraz opatentowanych i innowacyjnych technologiach.

Dowiedz się więcej

Niszczarki

Niszczarki ProDevice to najwyższej klasy urządzenia do fizycznego niszczenia różnego rodzaju elektronicznych nośników danych: dysków twardych, taśm magnetycznych, tabletów, telefonów komórkowych, dysków SSD itp.

Dowiedz się więcej

szuflada na nośniki

Przechowywanie nośników

Inteligentne, profesjonalne i optymalizujące przestrzeń rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i archiwizacji nośników danych (taśmy magnetyczne, dyski twarde 3.5”, 2.5”, dyski SSD itp.)

Dowiedz się więcej

aplikacja prodevice

Aplikacja mobilna

Poznaj pierwsze na świecie urządzenia do usuwania danych, niszczenia i przechowywania nośników pamięci współpracujących z intuicyjną, mobilną aplikacją ProDevice. Aplikacja stworzona została do obsługi produktów ProDevice i dostępna jest w wersji podstawowej oraz rozszerzonej. Do każdego zakupionego urządzenia ProDevice otrzymasz aż 5 bezpłatnych licencji użytkownika.

Dowiedz się więcej