Inwentaryzacja infrastruktury serwerowni

DISKUS Polska

Świadczymy usługi inwentaryzacji infrastruktury w serwerowniach, polegające na identyfikacji i opisaniu wszystkich szaf rackowych oraz urządzeń w nich zainstalowanych, z uwzględnieniem połączeń logicznych i elektrycznych.

 

Poszczególne połączenia i urządzenia otrzymują etykietę ze ściśle określoną numeracją. Identyfikowane i opisywane jest również rozmieszczenie poszczególnych urządzeń w szafach rackowych. Zebrane dane mogą być gromadzone w dedykowanym oprogramowaniu, które umożliwia Klientowi pełen nadzór nad faktycznym stanem infrastruktury objętej inwentaryzacją, co bezpośrednio przekłada się na łatwość późniejszego planowania i zarządzania każdym jej obszarem ze szczególnym uwzględnieniem nadzorowania wprowadzonych zmian.

Po przeprowadzeniu inwentaryzacji oraz po dokonaniu wdrożenia oprogramowania oferujemy możliwość nadzorowania:

  • procesów związanych z okresowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym poszczególnych urządzeń,
  • kolejki zadań do wykonania oraz osób odpowiedzialnych za ich realizację dla każdej czynności w serwerowni.

Dodatkowo świadczymy usługi inwentaryzacji innych systemów zainstalowanych w pomieszczeniach data center, pośrednio związanych z funkcjonowaniem tego typu pomieszczeń (systemy alarmowe, kontroli dostępu, gaszenia, klimatyzacji oraz systemy zasilania awaryjnego).

Dlaczego DISKUS Polska?

  • Nasze usługi realizowane są przez wyszkolonych inżynierów, dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem z zachowaniem ciągłości pracy wszystkich systemów. Zakres inwentaryzacji jest indywidualnie uzgadniany z Klientem.
  • Posiadamy ubezpieczenie na pełen zakres prac związanych z opisaną usługą.

Interesuje Cię ta usługa?

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o powyższej usłudze, jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia lub potrzebujesz porady, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: kontaktu i przedstawienia oferty handlowej