Etykietowanie nośników danych

Etykietowanie nośników danych

DISKUS Polska

Produkujemy etykiety na wszystkie dostępne formaty zapisu danych, wliczając w to: LTO Ultrium, DLT/SDLT, 3590/3592/3592E, 9840/9940, T10K i inne.

 

Jesteśmy  jedynym licencjonowanym partnerem firmy Tri-Optic w Europie Wschodniej. Tri-Optic to światowy lider w zakresie produkcji etykiet/barkodów  na kasety magnetyczne do bibliotek taśmowych.

logo Tri-optic

Etykietowanie nowych nośników zakupionych w DISKUS Polska.

Klient dokonuje zakupu kaset oraz określa zakres numeracyjno-literowy, jaki chce wykorzystywać, bądź już wykorzystuje w swoich systemach. Po otrzymaniu oraz potwierdzeniu zamówienia, produkujemy etykiety wg. specyfikacji. Proces etykietowania odbywa się w naszej siedzibie. Procedura każdorazowo jest przeprowadzona z uwzględnieniem standardów międzynarodowych.

Etykietowanie nośników zakupionych u innego dystrybutora.

Jest to analogiczna sytuacja do powyższej z uwzględnieniem faktu, iż nośniki muszą zostać przetransportowane do lokalizacji DISKUS Polska, bądź też nasi pracownicy udają się we wskazane miejsce, aby wykonać usługę. Bardzo istotne w tym przypadku jest dokładne, wcześniejsze określenie sekwencji oraz specyfikacji etykiet.

Etykietowanie nośników już wykorzystywanych przez Klienta.

Stosowane zawsze tam, gdzie Klient chce zaprowadzić porządek w już istniejących archiwach (bardzo często zdarza się, że Klienci posiadają sekwencje numeracyjne dobrane zupełnie przypadkowo, co może być powodem zamieszania w bibliotekach taśmowych, składających się z większej ilości nośników). W tym przypadku kasety przeznaczone do ponownego etykietowania zostają przetransportowane do siedziby DISKUS Polska lub usługa jest wykonywana w siedzibie Klienta.

Korzyści

Produkcja etykiet w dniu złożenia zamówienia.

Najwyższa jakość materiałów produkcyjnych (mocny klej).

Personalizacja etykiety – logo Klienta (opcja).

Bezpieczeństwo przewożonych nośników

We wszystkich przypadkach możliwy jest również transport kaset (do i od Klienta) w specjalnych walizkach transportowych, które pozostają zaplombowane na czas przewiezienia – proces ten może być przeprowadzony zarówno z wykorzystaniem wskazanego przewoźnika (np. firmy kurierskiej), zrealizowany przez  naszych wykwalifikowanych pracowników bądź też z wykorzystaniem firmy ochroniarskiej, posiadającej odpowiednie uprawnienia.

Każda z etykiet jest opatrzona indywidualnym logo Tri-Optic, co jest potwierdzeniem ich pochodzenia i jakości. Najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji, gwarantuje niezawodność identyfikacji przez lata, a konstrukcja samej etykiety sprawia, że bardzo ciężko jest ją uszkodzić. Użytkownik może zamówić dowolną kombinację alfanumeryczną.

Zobacz również:  etykiety na nośniki danych

Interesuje Cię ta usługa?

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o powyższej usłudze, jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia lub potrzebujesz porady, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: kontaktu i przedstawienia oferty handlowej