Wypożyczenie demagnetyzera

Wypożyczenie demagnetyzera

DISKUS Polska

Teraz nie musisz ponosić kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu do kasowania danych. Demagnetyzer możesz wypożyczyć.

 

Polskie prawo mówi, iż każda firma i instytucja publiczna jest prawnie zobligowana do bezpowrotnego kasowania danych z urządzeń i nośników elektronicznych, które przeznaczone są do likwidacji, przekazania bądź naprawy.

WYPOŻYCZENIE DEMAGNETYZERA – SYTUACJA PIERWSZA

Firma wdrożyła rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zezwalające na kasowanie danych z nośników jedynie osobom z otoczenia przedsiębiorstwa, specjalnie przeszkolonym i uprawnionym. W takich sytuacjach nie ma mowy o wpuszczeniu na teren firmy jakiejkolwiek jednostki, świadczącej usługi usuwania informacji.

WYPOŻYCZENIE DEMAGNETYZERA – SYTUACJA DRUGA

Przedsiębiorstwo posiada znaczna liczbę nośników pamięci. Regularnie, w niewielkich odstępach czasu musi zadbać o bezpieczne usuwanie danych. Cykliczne korzystanie z usług firmy outsourcingowej przestaje być opłacalne.

Co oferujemy?

Wypożyczenie certyfikowanego demagnetyzera, zaprogramowanego na określoną liczbę cykli niszczenia danych.

Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnego pakietu, dotyczącego wypożyczenia sprzętu.

Optymalne warunki cenowe oparte o umowę dotyczącą długoterminowej współpracy.

Demagnetyzer ProDevice ASM120 to pierwszy, automatyczny polski degausser, generujący pole magnetyczne o mocy do 11.000 Gauss. Gwarantuje całkowicie bezpieczne i skuteczne usunięcie danych z nośników nawet o wysokiej koercji. Znajduje zastosowanie w przypadku kasowania informacji zarówno ze sprawnych jak i uszkodzonych taśm magnetycznych lub dysków.

NORMY BEZPIECZEŃSTWA ORAZ WYTYCZNE W ZAKRESIE NISZCZENIA DANYCH

  • PCI DSS (Payment Card Industry), Data Security Standard.
  • NIST (National Institute of Standards and Technology), Guidelines for Media; Sanitization: NIST SP 800-36 NIST SP 800-88.
  • HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act).
  • PIPEDA (Personal Information Protection and Electronic Documents Act).
  • HMG CESG IS5.

Jak to wygląda w praktyce?

Nasza firma świadczy usługi wypożyczania demagnetyzera ProDevice ASM120. To jedyny degausser na świecie z zaimplementowanym oprogramowaniem narzędziowym, opartym na innowacyjnej technologii PPMS (Pre Paid Management System).  Umożliwia ona zaprogramowanie demagnetyzera na określoną liczbę cykli kasowania. Wypożyczając sprzęt, płacisz za jego wypożyczenie i skasowanie konkretnej liczby nośników. Jeśli zajdzie nagła potrzeba zdemagnetyzowania większej liczby taśm czy dysków niż pierwotnie zadeklarujesz, doładujemy zdalnie degausser na żądaną przez Ciebie liczbę cykli niszczenia danych .

Interesuje Cię ta usługa?

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o powyższej usłudze, jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia lub potrzebujesz porady, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach: kontaktu i przedstawienia oferty handlowej