DISKUS Polska na konferencji „Nowoczesne Data Center”

22.10.2012

Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych, które są udostępniane, przetwarzane, przekazywane i przechowywane. Data Center to nie tylko modne hasło, ale przede wszystkim synonim bezpieczeństwa danych.

Podczas konferencji swoje Data Center/usługi/infrastrukturę zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci z branży informatycznej, finansowej, telekomunikacji, administracji, itd. Wśród nich nie może zabraknąć przedstawicieli DISKUS Polska! Jako SREBRNY SPONSOR wydarzenia, wystąpimy z wykładem pt. ”Chaos w Data Center? Czas na porządki – monitoruj i zarządzaj!”. Wraz z firmą RARITAN przedstawimy ciekawe rozwiązanie z zakresu efektywnego zarządzania serwerownią: oprogramowanie dcTrack.

Dodatkowo, na odwiedzających konferencję czeka miła niespodzianka! Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki. Nasza firma postanowiła ufundować dla jednego szczęśliwca nagrodę w postaci usługi: “Bezpowrotne i bezpieczne skasowanie danych z 50 nośników (dysków bądź taśm magnetycznych) wraz z certyfikatem poświadczającym prawidłowość wykonania usługi. Usługa wykonana jednorazowo w przeciągu roku demagnetyzerem ProDevice ASM120”

Firma Raritan na nagrodę przeznacza “Trickle saver”- urządzenie, które odcina zasilanie komponentów peryferyjnych (drukarka, skaner itp) w momencie, gdy podłączony do nich komputer zostanie wyłączony.

Serdecznie zapraszamy 21 listopada 2012 roku do Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., Warszawa.
Start konferencji już o godzinie 9:00. Nasz wykład w godzinach: 11.20 – 11.50.