DLP expert: Degausser ASM120 w dwóch wersjach Basic i Professional

04.11.2013

Demagnetyzer ProDevice ASM120 w dwóch wersjach.

Wersja ProDevice ASM120 BASIC to degausser którym możesz bezpiecznie nieodwracalnie usunąć dane z nośników magnetycznych. Urządzenie generuje pole magnetyczne o mocy 11 000 Gauss. Demagnetyzer jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Wystarczy włożyć nośnik do slotu degaussera. Po kilkudziesięciu sekundach, dane zostają automatycznie i skutecznie skasowane poprzez usunięcie wszelkich zapisów dokonanych w warstwie magnetycznej nośnika.

Wersja ProDevice ASM120 PROFESSIONAL wzbogacona jest o funkcję pre –paid. Demagnetyzer posiada zaimplementowaną technologię PPMS, która umożliwia zdalne doładowanie urządzenia na określoną ilość cykli kasowania. ASM 120 PROFESSIONAL to innowacyjny na skalę światową degausser, który wyposażony jest w nowoczesne oprogramowanie narzędziowe, zapewniające odczyt danych historycznych: data, nr cyklu oraz ocena prawidłowości wygenerowanego impulsu.

Aspekty innowacyjne:

  • możliwość programowania dozwolonej ilości cykli kasowania informacji, po przekroczeniu których następuje automatyczna blokada urządzenia
  • możliwość zdalnego doładowania urządzenia na określoną ilość cykli kasowania (Technologia PPMS)
  • pierwszy na świecie degausser działający w trybie MaaS (Machine as a Service)
  • pierwszy na świecie demagnetyzer z zaimplementowanym oprogramowaniem jako narzędziem diagnostycznym (nieograniczona ilość wersji językowych)
  • pierwszy w świecie deguasser, który działa w trybie sieciowym (możliwe połączenie z urządzeniem z dowolnej lokalizacji na świecie)