ITReseller: Demagnetyzer Garner

16.06.2016

Dorota Wykowska 2009-06-16

Demagnetyzer HD-3WXL jest następcą modelu HD-3. Dzięki swojej wysokiej sile wymazywania 9000 Oe może być wykorzystywany do wszystkich typów nośników magnetycznych (dyski twarde, taśmy do streamerów). Urządzenie przeznaczone jest do pracy ciągłej, a zdemagnetyzowanie jednego nośnika zajmuje mu mniej niż 10 sekund.demagnetyzer garner HD3WXL

Zaletą urządzenia jest prostota obsługi oraz pełna kontrola nad wykonywanymi czynnościami. Demagnetyzowanie nośników polega na umieszczeniu dysku bądź taśmy w slocie demagnetyzera i naciśnięciu odpowiedniego przycisku; po kilku sekundach nośnik opuszcza demagnetyzer.Urządzenie jest w pełni automatyczne. Ułatwieniem przy niszczeniu większej ilości danych jest licznik zdemagnetyzowanych nośników.

Do HD-3WXL została stworzona specjalna walizka, dzięki której można bezpiecznie i swobodnie przemieszczać się z demagnetyzerem. Urządzenie to pomimo swoich wielkich możliwości ma bardzo małe wymiary.HD-3WXL spełnia najsurowsze światowe normy bezpieczeństwa.Demagnetyzer objęty jest roczną gwarancją producenta z możliwością wydłużenia do 3 lat.