Jest moc! Premiera nowego degaussera ProDevice ASM240

06.06.2018

Degausser ASM240 już w sprzedaży!
Dziś premiera naszego nowego produktu do niszczenia danych – demagnetyzera ASM240!

Powstał on w oparciu o długoletnie doświadczenie inżynierów marki ProDevice i jest kontynuacją degaussera ASM120, opartego na najlepszych podzespołach oraz opatentowanych i innowacyjnych technologiach. Został zaprojektowany w naszym nowoczesnym centrum R&D, w pełni wyposażonym oraz dostosowanym do prac naukowych i badawczych.

Podobnie jak poprzedni model, degausser ASM240 w sposób bezpieczny i całkowicie nieodwracalny niszczy dane z nośników magnetycznych nawet o wysokiej koercji. Umożliwia to generowane przez urządzenie silne pole magnetyczne o mocy 20.000 Gauss (2T) – ta miedzy innymi cecha czyni go najbardziej efektywnym degausserem na rynku światowym.

Demagnetyzer spełnia międzynarodowe regulacje oraz działa zgodnie z wytycznymi zawartymi w normie ISO27001, standaryzującej systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. W związku z tym to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji dbających o najwyższe standardy związane z ochroną poufnych danych, które definiuje RODO.

Doświadczona kadra inżynierów naszego centrum R&D planuje udoskonalenie degaussera i wzbogacenie go o kolejne funkcjonalności. W najbliższym czasie ASM240 będzie mógł być obsługiwany przez aplikację na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możliwe stanie się:

  • odczytywanie kodów identyfikujących demagnetyzowane nośniki oraz ich fotografowanie,
  • automatyczne raportowanie całego procesu demagnetyzacji.

Więcej informacji na temat produktu tutaj>>

Wszystkie dostępne demagnetyzery w DIKSUS Polska – tutaj>>

degausser ASM240+