mobileITlab rusza w Polskę!

16.01.2015

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
na lata 2007 -2013
współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”

ISKUS Polska wprowadził do oferty mobilne usługi, związane z obsługą środowiska “Cloud”, które świadczone są w centrum laboratoryjnym mobileITlab.

Teraz dzięki usłudze:

  • pozbędziesz się niepotrzebnych danych. Za pomocą demagnetyzera. niszczarki i /lub mielarki zniszczymy informacje znajdujące się na Twoich nośnikach danych
  • odzyskasz utracone dane
  • otrzymasz pełny raport, dotyczący kondycji Twojego data center

Powyższe usługi dokonywane są w dowolnej lokalizacji – MobileITlab przyjeżdża pod wskazany przez Klienta adres. Dzięki temu, nośniki nie są wywożone z siedziby zamawiającego, co jest gwarancją bezpieczeństwa danych oraz pełnej kontroli świadczonych usług. W przypadku prac związanych z diagnostyką Data Center –Zleceniodawca otrzymuje na miejscu kompletny raport kondycji Data Center – model matematyczny CFD pomieszczenia serwerowego.

MobileITlab podzielony został na kilka stref laboratoryjnych, wyposażonych w specjalistyczne wyposażenie, niezbędne do świadczenia usług. Dodatkowo zamontowano kamery monitorujące wnętrze oraz otoczenie pojazdu. Wszystkie czynności mogą odbywać się zarówno w obecności Klienta i pod jego nadzorem bezpośrednio w laboratorium MobileITlab, jak również – za pomocą systemu monitorującego – w biurze Zleceniodawcy.

Więcej informacji na temat mobilnego centrum laboratoryjnego tutaj>>