Pierwsze półrocze 2017: ponad 20.000 nośników w mobileITLab

06.07.2017

Kasowanie danych z dysku a następnie jego zniszczenie?  Wybierz MobileITLab

W naszym mobilnym centrum laboratoryjnym MobileITlab w przeciągu dwóch pierwszych kwartałów 2017 usunięto dane z ponad 20.000 nośników magnetycznych. „Cieszymy się, że rośnie w Polsce świadomość jak ważne jest prawidłowe i bezpieczne niszczenie danych. Firmy i instytucje coraz częściej widzą i doceniają potrzebę profesjonalnego usuwania informacji, zwłaszcza teraz kiedy w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO)” – mówi Jakub Stępniak, przedstawiciel działu SECURITY w DISKUS Polska.

Mobilne Centrum Laboratoryjne MobileITLab już od ponad 2 lat jeździ po Polsce i krajach Europy, skutecznie usuwając dane z nośników magnetycznych. Samochód wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia, spełniające światowe normy bezpieczeństwa:

Usługi niszczenia danych dokonywane są w dowolnej lokalizacji – MobileITlab przyjeżdża pod wskazany przez Klienta adres. Dzięki temu, nośniki nie są wywożone z siedziby zamawiającego, co jest gwarancją bezpieczeństwa danych oraz pełnej kontroli świadczonych usług. Wszystkie czynności mogą odbywać się zarówno w obecności Klienta i pod jego nadzorem bezpośrednio w laboratorium MobileITlab, jak również – za pomocą systemu monitorującego – w biurze Zleceniodawcy. Jakość usług potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2015:10. MobileITlab dysponuje przeszkolonymi pracownikami, posiadającymi poświadczenie bezpieczeństwa (wydane przez ABW – Delegaturę Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego). Dokument ten daje rękojmię zachowania tajemnicy w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE.

Więcej na www.mobileitlab.eu