Podsumowanie 2022 ROKU

03.01.2023

To był wyjątkowy rok: szybki i pełen wyzwań.

Dziękujemy wszystkim naszym Dystrybutorom, Partnerom i Klientom za to, że byli z nami.

Cieszymy się, że nasza marka ProDevice Global (urządzenia do usuwania danych oraz fizycznego niszczenia nośników elektronicznych) zdobywa coraz większe uznanie w oczach krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Dostrzegamy fakt, że skuteczne kasowanie informacji z nośników pamięci odgrywa istotną rolę w prowadzeniu biznesu.

𝗢𝘁𝗼 𝗸𝗿𝗼́𝘁𝗸𝗶𝗲 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘂𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶𝗰𝗵 𝟭𝟮 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶𝗲̨𝗰𝘆 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗿𝗼𝗸𝘂:

 • Nawiązaliśmy współpracę z 18 nowymi Dystrybutorami ProDevice na całym świecie.
 • Po raz pierwszy sprzedaliśmy nasze urządzenia do takich krajów jak Belgia, Szwecja, Wietnam, Kuwejt, Nigeria, Jamajka, Bahamy. Tym samym weszliśmy na te rynki, oferując nowoczesne urządzenia do niszczenia danych.
 • Naszą wiedzą na temat roli skutecznego niszczenia danych w polityce cyberbezpieczeństwa dzieliliśmy się na różnych webinariach online w Portugalii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Libanie, Nikaragui, Litwie.
 • Uczestniczyliśmy w prestiżowych, międzynarodowych targach i konferencjach w Wielkiej Brytanii (Data Center World), Niemczech (Data Center World), Danii (Dalo Industry Days), Francji (DataCentre World), Niemczech (BAUMA) i wielu innych (na stoiskach naszych lokalnych Partnerów).
 • Przystąpiliśmy do projektu REEPRODUCE – wraz z 14 Partnerami z 8 krajów rozwijamy pierwszy europejski system odzysku pierwiastków ziem rzadkich tzw. REE-recycling. Opracowana technologia zostanie wykorzystana do produkcji naszych urządzeń do niszczenia nośników elektronicznych (niszczarki ProDevice), które sprzedajemy na całym świecie.
 • Aktywnie uczestniczyliśmy w wydarzeniach krajowych (konferencja DOING BUSINESS IN GERMANY, Małopolski Festiwal Innowacji).
 • Do oferty wprowadziliśmy nową usługę: likwidacja sprzętu IT. Dzięki szerokiemu spektrum kompetencji w dziedzinie Data Center oraz Data Security, zapewniamy skuteczność i bezpieczeństwo utylizowanego sprzętu oraz danych, zapisanych na nośnikach pamięci.
 • W międzynarodowych mediach pojawiło się kilka ciekawych publikacji na temat rozwiązań ProDevice oraz wywiad z prezesem naszej firmy w cybernews.com (https://bit.ly/3Z1rKH6).
 • Znaleźliśmy się na liście opublikowanej przez cybernews.com: Best Data Protection Solutions.
 • Zostaliśmy nagrodzeni przez Acquisition International Magazine oraz otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Research & Development Awards:
  𝗣𝗥𝗢𝗗𝗘𝗩𝗜𝗖𝗘 – 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱
  𝗜𝗻𝗻𝗼𝘃𝗮𝘁𝗼𝗿𝘀 𝗶𝗻 𝗗𝗮𝘁𝗮 𝗦𝗼𝗹𝘂𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀 𝗦𝗼𝗹𝘂𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀 – 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱
 • Zostaliśmy laureatem prestiżowej Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022.

Jeszcze raz dziękujemy za 2022 rok. Wierzymy, że przyszły będzie jeszcze lepszy – przed nami wiele ciekawych wyzwań!