Reseller News: Nowości w DISKUS Polska

21.01.2016

DISKUS Polska wprowadza do oferty nowy produkt: taśmę LTO7 SONY oraz oprogramowanie do replikacji danych StrongBox VM.

Najnowszy format zapisu Ultrium LTO7 zapewnia ogromną pojemność 15 TB (jest to dwa razy więcej niż poprzednia generacja LTO6) oraz błyskawiczną szybkość 750 MB/ sekundę. Napędy LTO7 pozwalają zarówno na odczyt jak i zapis nośników generacji LTO7 i LTO6 oraz na odczyt nośników LTO5. Cena dla resellera taśmy LTO7 SONY: 145 euro netto. Gwarancja: 2 lata.

StrongBox VM (virtual machine)  to inteligentne oprogramowanie, dzięki któremu możliwa jest automatyczna replikacja danych do centrów zapasowych lub do chmury bez użycia jakiegokolwiek sprzętu. Rozwiązanie gwarantuję pełną ochronę i archiwizację ważnych informacji, które z łatwością odzyskasz w przypadku awarii.vKonfiguracja StrongBox VM jest niezwykle prosta i zajmuje jedynie godzinę. Oprogramowanie działa na serwerach VMware ESXi, umożliwiając użytkownikowi szybkie tworzenie udziałów dyskowych współdzielonych lokalnie lub w sieci.
StrongBox VM jest dostępny w 3 konfiguracjach:   Basic, Advanced oraz Enterprise. Możliwe jest również pobranie bezpłatnej wersji testowej na okres 90 dni.