Znak “Cybersecurity Made in Europe” dla ProDevice

08.02.2023

Z dumą informujemy, że ProDevice otrzymał od Europejskiej Organizacji ds. Bezpieczeństwa Cybernetycznego (European Cyber Security Organisation ECSO) prawo do posługiwania się znakiem “Cybersecurity Made in Europe”.

To zaszczyt i szansa dla nas na jeszcze większe zaangażowanie w ochronę biznesu i organów rządowych przed cyberzagrożeniami oraz cenne uznanie standardów osiąganych przez nasz unijny dział badań i rozwoju.

Znak podnosi świadomość strategicznej wartości marki, która wywodzi się z Europy i rozwija swój biznes w oparciu o zaufane europejskie wartości.

Jako globalny producent dostawca urządzeń do nieodwracalnego usuwania danych (demagnetyzery) i fizycznego niszczenia nośników (niszczarki) mamy nadzieję, że usuwanie informacji stanie się elementem polityki CYBERBEZPIECZEŃSTWA w każdej firmie i instytucji.

——

Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa Cybernetycznego ECSO to organizacja członkowska, która przyczynia się do rozwoju społeczności zajmujących się budowaniem europejskiego ekosystemu cyberochrony.