DATA STORAGE

Archiwizacja i zabezpieczanie danych

Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji i zabezpieczaniadanych, dostarczając wyłącznie produkty niezawodne i sprawdzone technologicznie. Świadczymy również usługi, związane z etykietowaniem nośników, migracją danych oraz składowaniem kopii bezpieczeństwa.

Produkty

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem actidata Storage Systems na terenie CEE (Central East Europe, www.actidata.com). Od 2019 roku, prowadzimy również przedstawicielstwo tego producenta w Polsce oraz krajach regionu CEE. Oferta actidata obejmuje biblioteki taśmowe, rozwiązania dyskowe oraz hybrydowe. Klientom oferujemy zarówno dystrybucję, jak i serwis tych urządzeń na terenie całej wschodniej Europy.

Historycznie jesteśmy największym dostawcą w regionie Europy Wschodniej magnetycznych nośników do zapisu danych IBM, HPE, Quantum, Sony czy FujiFilm. Posiadamy bezpośrednie kontrakty z producentami – w naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne rodzaje profesjonalnych taśm, zarówno najnowszej generacji jak i starszego typu.

Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych barkodów na wszystkie rodzaje taśm magnetycznych. Jako jedyny partner Tri-Optic w środkowowschodniej Europie, zapewniamy dostawę indywidualnie spersonalizowanych etykiet w dowolne miejsce do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Uzupełnienie oferty stanowią systemy składowania nośników (regały i sejfy) oraz ich transportu, z wykorzystaniem technologii lokalizacji (RFID i GPS) przesyłek przebywających poza ośrodkiem przetwarzania danych. Dodatkowo jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem sejfów firmy Phoenix na nośniki, będącej na rynku europejskim już od ponad 200 lat.

Usługi

Składowanie kopii bezpieczeństwa – zabezpieczanie danych

Oferujemy kompleksową usługę składowania i archiwizacji nośników danych, do których Klient, w razie konieczności, ma dostęp. W ten sposób nie musi się on martwić o czas i zasoby, związane z transportem, przechowywaniem, zarządzaniem i odzyskiwaniem kopii zapasowych. Nośniki przechowujemy w certyfikowanych sejfach, zapewniając 24 godzinny monitoring za pośrednictwem systemu wizyjnego.

Dowiedz się więcej

Składowanie kopii bezpieczeństwa

Migracja danych

Usługę migracji danych dedykujemy Klientom, którzy chcą dokonać przeniesienia informacji zapisanych na taśmach z tej samej technologii na nowszą (np. z LTO3 na LTO8) lub z jednej technologii na inną (np. z taśm SLR na nośniki LTO). Dysponujemy niezawodnym sprzętem oraz międzynarodowym zespołem specjalistów.

Dowiedz się więcej

Migracja danych

Etykietowanie nośników danych

Oferujemy usługę etykietowania taśm magnetycznych profesjonalnymi, spersonalizowanymi barkodami marki Tri-Optic. Prace realizowane są w naszym centrum R&D z uwzględnieniem standardów międzynarodowych.

Dowiedz się więcej

Naprawa / serwis napędów i bibliotek tasmowych

Specjalizujemy się w kompleksowych pakietach usług związanych z naprawą oraz pogwarancyjnym serwisem napędów i bibliotek taśmowych. Szybko reagujemy na każde zgłoszenie i staramy się rozwiązać problem w jak najkrótszym czasie.

Dowiedz się więcej

Serwis napędów i bibliotek taśmowych

Wypożyczenie biblioteki taśmowej

Oferujemy usługę wypożyczenia profesjonalnych bibliotek taśmowych marki actidata. Urządzenia są doskonałym rozwiązaniem w zakresie tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych.

Dowiedz się więcej

wypożyczenie biblioteki taśmowej (2)